HİZMET ALANLARIM

 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri

 

 

YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA ;

  

14 - VIP Restoran, Hotel Açılışları, Konsept Menüler ile bire bir Kadro oluşturma eğitimleri konusundaki Resmi, gayri resmi festival ve organizasyonlar, dernek, kurum, kuruluş ve vakıf yemekleri, özel ve resmi mülklerde kokteyl, protokol, ziyafet ve iş yemekleri ve catering hizmetleri gibi oluşumlardaki istenilen konseptlerde bu boşluğu sahip olduğumuz profesyonel personel kadrosu, hizmet kalitemiz ile ; 3 kıta, 26 ülke, 101 metropol ‘de ve 350 bin km‘yi aşan  yaşanmış mesleki tecrübelerimiz  ile ülke mutfağımıza, kimliğimize ve Anadolu’nun tanıtımına yakışan Dünya standartlarına sahip işletmeler kazandırma çabası içeresindeyim. iş teklifleriniz için yoğun programım dolayısı ile en az 1 ay Öncesinden Tarafım ile Bağlantı Kurmalı ve Mutabık Kaldığımız Takdirde Anlaşılan Tarihe Kontrat yapılması gerekmektedir. +90 532 100 18 22 nolu Telefondan yada “akdenizsef@gmail.com” mail  adresimden Türkiye saati ile sabah 10:00 ila Aksam 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

 

|  Resmi Web Site  | Instagram  | Linkedin  |  Twitter  | Facebook  | Google  | Academia  | Topuz-Kebab  | @-Mail  | 

 

PROJELER

 

Projelerimde işletmenin “yönetim, servis ve mutfak” personel altyapısı, konsepti, menüleri, metrekare olarak departmanların ölçüleri, kullanacak malzeme envanteri, ana demirbaşlar, servis alanları, temel dekorasyon, yer ve zemin, aydınlatma örnekleri, kapalı ve açık alanlar, VIP salonlar, banket salonları yönetim sirküleri, is akışı görevlendirme ve ilgili raporlar ve matbu evraklar mevcuttur,

 

Maliyetler ana demirbaşlar olarak vardır ama genel maliyetler işletmenin fiziksel alanları belli olduktan sonra tespit edilecektir. 

 

Proje Dubai “Akdeniz mutfağı konsepti üzerine” 8.000 TL

Proje Jakarta “Osmanlı ve Türk mutfağı konsepti üzerine” 5.000 TL

Proje Tokyo “ uluslararası mutfakları konsepti üzerine”  10.000 TL

Proje Londra “Akdeniz mutfakları konsepti üzerine” 12.000 TL

Proje İstanbul “Akdeniz mutfakları konsepti üzerine çok iddialı” (bu projede konsept içerisinde konsept ve sunum tarzı vardır. Su an İstanbul’da böyle bir konsept yoktur. VIP Fine dinning) 15.000 TL

 

Projeyi paylaşmak isteyenler iletişim bilgilerimden tarafıma ulaşarak ilgili ödemeyi yaptıktan sonra şifrelerini alabilirler. Projeyi tarafım ile beraber yaptıkları takdirde ödemeleri iade edilecektir. 

 

Tarafım ile çalışma düşüncesi olan kişi yada kurumlar için mevcut Anlaşma metnimi inceleyebilirsiniz.

 osmanli ve turk mutfagi danismanlik hizmetleri