SATILIK OLAN TABLOLARIM

“AŞÇILIK” BİR SANATTIR. SANAT KAİNATIN İÇİNDEDİR. SANATKAR BUNU ORADAN ÇIKARABİLENDİR.

SATIN ALABİLİRSİNİZ 

 

Osmanlı ve Türk mutfak kültürünü tanıtmak amacıyla yiyecek ve içecek koordinatörü olarak katıldığı 2013’te Belçika Limburg’da düzenlenen Türkiye & Belçika Kültür Festivalinde ilk kişisel resim sergisi 'ni açtı. 

 

Osmanlı ve Türk mutfağının da ciddi ölçüde tanıtımının yapıldığı uluslararası ilgili devlet protokolü’nün ’de da katıldığı festival’de dünyada ilk kez alanında bir Has aşçıbaşı “Exc. Chef” olarak kişisel resim sergisi açtı ve bu şekilde uluslararasi sanat dünyasında da ülkemiz ve mutfağımız adına kayıtlara geçti.

 

Türk şeflerinin Dünyaya örnek, sosyal ve kültürel olarak kendilerini yetiştiklerini perçinleyen bir Türk “Has aşçıbaşı olarak” Misafirlerimin damak tadına hitap ettikten sonra göz zevki ne de ikinci bir sanatım olan “ressamlık” çalışmalarım ile hitap etmenin, profesyonellikten ve insanlara, camiama faydalı olabilmek duygusundan kaynaklandığını belirtmek istiyor… 

 

Ayrıca yağlıboya tablolarının konusu da mesleği ile bütünlesen yemek resimlerinin olması sanat dünyasında konuyu daha da ilginç hale getiriyor.

   

AMA en ilginç olanı camiada Dünyada ilk KEZ yapılan böyle bir çalışmaya yine bir “Türk” şefin imza ATMASIDIR...

 

Ama Bırakın Takdiri Bilen Kim? Camiamdaki Ilgili Dernek ve Federasyonlar Bile Bilmez iken ülkemde Bilen Kim? Acaba Bu şef bir Avrupalı Olsaydı Neler Olurdu Dünyada_!!! Para, Pul, Mal, Mülk önemli Degil, Hamd Olsun Olan Fazlası ile Yeter Bana... Peki Ya ülkemde Benim Gibileri Görmek Mecburiyetinde Olan Resmi Görevliler, Koltuklarınızda Fazlası ile Rahat Oldugunuza inanıyorum. Allah Rahatlık Versin Size Kardeşim...!!!" 

 

05 | 04 | 2013  SAYGILARIMLA

 

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

Yurt içinde ve yurt dışında ihtiyac duyan kişi ve kurumlara yiyecek ve içecek alanlarında  restoran ve konaklama ve  işletmelerine belirtilen konularda osmanlı ve türk mutfağı, osmanlı saray mutfağı, anadolu mutfağı konseptlerinde uluslararası konumda has aşçıbaşı Ahmet Özdemir olarak yiyecek ve içecek danışmanlığımutfak danışmanlığıişletmeci körlüğü konularında mesleki eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. İlgili projeler için mesleki bilgilerime ihtiyac duyan kişi ve kurumlar telefonumdan (+90 532 100 18 22) veya akdenizsef@gmail.com @mail adresimden Türkiye saati ile sabah 10:00 ila aksam 22:00 saatleri arasında tarafım ile bağlantıya geçebilirler..