HAKKIMIZDA

ULUSLARARASI YİYECEK VE İÇECEK DANIŞMANLIĞI AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

 

KISA VE UZUN VADEDE YİYECEK, İÇECEK SEKTÖRÜNDEKİ İŞLETMELERE İHTİYAÇ DUYULAN ALANLARDA BİRE BİR OLMAK KAYDI İLE OPERASYON BAZINDA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYORUM

 

ULUSLARARASI STANDARTLARA SAHIP V-I-P RESTORANLAR içiN  “Aşağıdaki Tüm Şartlar geçerlidir” 5 YILDIZLI OTELLER VE DE LÜKS TATiL KÖYLERiNDE iSE “verecek oldugum hizmet sadece yiyecek ve icecek departmanlarını kapsar”

 

01 - inşaat aşamasından itibaren (………………………) Işletmesinin yon. kurulu tarafından uygun gorulerek Koord. Has Aşçıbaşı & Exc. Chef  Ahmet Özdemirin yetkisine teslim edilen ve yetiştirilecek olan ana hizmet kadrosu ve ana temalar aşağıdaki gibidir;

 

A - (………………………) şirketinin isletme müdürü

B - Halk ile ilişkiler ve tanıtım müdürü

C - Ön muhasebe elemanı

D - Restoran şefi

E - Mutfak şefi

F - Rezervasyon ve karşılama hostesi

G - Kaptanlar “+++”

 

02 - Koord. Has Aşçıbaşı & Exc. Chef  Ahmet Özdemir ve (………………………) Işletmesinin yönetim kurulu ortak kararı ile çizilen konsept dahilinde yapılacak menüler aşağıdaki gibidir;

 

A - Yiyecek menüsü

B - İçecek menüsü

C - Organizasyon menüleri

D - Özel gün menüleri

E - Vejeteryan menüsü

F - çocuk menüsü 

G - Açık büfe ve serme kahvaltı menüleri “+++”

 

03 - Belirtilmiş olan tüm menüleri işletme açılmadan yapmak ve işletme açılışından sonraki en fazla 2 hafta süre içersinde cost controller “maliyet”  hesapları ile birlikte ön muhasebeye teslim etmek Koord. Has Aşçıbaşı & Exc. Chef  Ahmet Özdemir in gorevidir.

 

04 - Koord. Has Aşçıbaşı & Exc. Chef  Ahmet Özdemir her hafta (………………………) Işletmesinin yönetim kuruluna “faaliyet raporu” verir. ilgili rapor ana temada aşağıdaki konuları kapsar;

 

A - Yapılan işler

B - Yapılacak işler

C - Başlayan ama bekleyen

D - problemli işler

E - şahsi görüş ve öneriler “+++”

 

05 - Departmanlar arası yönetim sisteminde  hiyerarşi ve disiplini tesis etmek amacı ile kullanılacak 24 adet rapor, Tutanak, Form ve çizelgeleri hazırlayarak ilgili personellere teslim etmek.

 

06 - Tüm isletme yönetim sirkülerini oluşturmak.

 

07 - Tüm personeller icin is akisi gorev emirlerini hazırlamak.

 

08 - Tüm Yiyecek ve içecek kadrolarını oluşturmak. 

 

09 - Calışma sistemine ve konsepte göre ana mutfak kurmak. 

 

10- Servis mutfaklarını ve servis alanlarını oluşturmak.

 

11 - Mutfak ve servis hizmet personellerinin mesleki ve kariyer eğitimlerini vermek. 

 

12 - Mevcut sistemin üzerine servis ve mutfak alanında hizmet kalitesini yükseltmek için gerek duyulan eğitimleri vermek.

 

13 - Minimum 6 aylık süre zarfında küçük ve büyük açılışları yaparak işletmeyi minimum sürede maksimum hizmet kalitesine ulaştırarak isletme  müdürü ve sahiplerine yetkilerini teslim ederek karşılıklı mutabakat ile is anlaşma metnindeki süreyi sonlandırmak. 

 

Önemli Not : Daha detaylı bilgiler icin web sitemde bulunan Hoteller icin ayrı, Restoran işletmeleri icin ayrı olan “iş anlaşma metninini” inceleyebilirsiniz.

 

YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA ;

  

14 - VIP Restoran, Hotel Açılışları, Konsept Menüler ile bire bir Kadro oluşturma eğitimleri konusundaki Resmi, gayri resmi festival ve organizasyonlar, dernek, kurum, kuruluş ve vakıf yemekleri, özel ve resmi mülklerde kokteyl, protokol, ziyafet ve iş yemekleri ve catering hizmetleri gibi oluşumlardaki istenilen konseptlerde bu boşluğu sahip olduğumuz profesyonel personel kadrosu, hizmet kalitemiz ile ; 3 kıta, 26 ülke, 101 metropol ‘de ve 350 bin km‘yi aşan  yaşanmış mesleki tecrübelerimiz  ile ülke mutfağımıza, kimliğimize ve Anadolu’nun tanıtımına yakışan Dünya standartlarına sahip işletmeler kazandırma çabası içeresindeyim. iş teklifleriniz için yoğun programım dolayısı ile en az 1 ay Öncesinden Tarafım ile Bağlantı Kurmalı ve Mutabık Kaldığımız Takdirde Anlaşılan Tarihe Kontrat yapılması gerekmektedir. +90 532 100 18 22 nolu Telefondan yada “akdenizsef@gmail.com” mail  adresimden Türkiye saati ile sabah 10:00 ila Aksam 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

 

PROJELER

 

Projelerimde işletmenin “yönetim, servis ve mutfak” personel altyapısı, konsepti, menüleri, metrekare olarak departmanların ölçüleri, kullanacak malzeme envanteri, ana demirbaşlar, servis alanları, temel dekorasyon, yer ve zemin, aydınlatma örnekleri, kapalı ve açık alanlar, VIP salonlar, banket salonları yönetim sirküleri, is akışı görevlendirme ve ilgili raporlar ve matbu evraklar mevcuttur,

 

Maliyetler ana demirbaşlar olarak vardır ama genel maliyetler işletmenin fiziksel alanları belli olduktan sonra tespit edilecektir. 

 

Proje Dubai “Akdeniz mutfağı konsepti üzerine” 8.000 TL

Proje Jakarta “Osmanlı ve Türk mutfağı konsepti üzerine” 5.000 TL

Proje Tokyo “ uluslararası mutfakları konsepti üzerine”  10.000 TL

Proje Londra “Akdeniz mutfakları konsepti üzerine” 12.000 TL

Proje İstanbul “Akdeniz mutfakları konsepti üzerine çok iddialı” (bu projede konsept içerisinde konsept ve sunum tarzı vardır. Su an İstanbul’da böyle bir konsept yoktur. VIP Fine dinning) 15.000 TL

 

Projeyi paylaşmak isteyenler iletişim bilgilerimden tarafıma ulaşarak ilgili ödemeyi yaptıktan sonra şifrelerini alabilirler. Projeyi tarafım ile beraber yaptıkları takdirde ödemeleri iade edilecektir. 

 

Tarafım ile çalışma düşüncesi olan kişi yada kurumlar için mevcut

 

Anlaşma metnimi inceleyebilirsiniz.

 

 

|  Resmi Web Site  | Instagram  | Linkedin  |  Twitter  | Facebook  | Google  | Academia  | Topuz-Kebab  | @-Mail  |